ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 3000 Series HD9252/91 Airfryer Fritöz
Program Sayısı
7
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Isınmayan Gövde Otomatik Kapanma Sesli Uyarı Hızlı Isınma Hızlı Pişirme LED Ek |
| Genişlik | 26.4 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 36 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1400 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Pişirme İşlevi Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Isıtma İşlevi Buz Çözme Meyve/Sebze Kurut |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 800 g |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 4.55 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 29.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 4.1 litre |
| Program Sayısı | 7 |
| Sıcak Tutma | Var |