ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 3000 Series Dual Basket Airfryer Fritöz (NA352/00)
Program Sayısı
8
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Soğuk Dokunuş Kulp Sesli Uyarı Kaymaz Ayaklar Aynı Anda İki Farklı Yiyecek Pişirme Senkronu BPA İçermez Dokun |
| Genişlik | 38.2 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 44.3 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2750 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Fırınlama Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 31.4 cm |
| Hazne Kapasitesi | 9 litre |
| Program Sayısı | 8 |