ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips 1000 Series Airfryer Fritöz (NA130/09)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Soğuk Dokunuş Kulp Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Kaymaz Ayaklar BPA İçermez Rapid Air Teknolojisi |
| Genişlik | 30.9 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 40.4 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Fırınlama Yapma Isıtma İşlevi Buz Çözme Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 5.2 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 30.8 cm |
| Hazne Kapasitesi | 6.2 litre |