ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Nuwave Brio Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
100
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Çıkarılabilir Izgara Dokunmatik Dijital Ekran Ön Isıtma Pişirme Teli Uygulama Desteği Yeniden Isıtma Fonksiyonu 50 Ek Hafıza |
| Genişlik | 29 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 35.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Izgara Yapma Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 7.6 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 39.3 cm |
| Hazne Kapasitesi | 6.8 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Nuwave Brio Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Program Sayısı | 100 |