ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ninja Max Pro AF180EU Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
6
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Yapışmaz Kaplama Çıkarılabilir Izgara |
| Genişlik | 30.5 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 36 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Isıtma İşlevi Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 5.8 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 28 cm |
| Hazne Kapasitesi | 6.2 litre |
| Program Sayısı | 6 |