ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ninja Double Stack Air Fryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Çıkarılabilir Izgara Dijital Ekran Dokunmatik Kontrol Paneli Pişirme Teli Tat ve Koku Karıştırmama |
| Genişlik | 28 cm |
| Renk | Gri |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 38.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2470 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme Isıtma İşlevi Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 10.3 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 47 cm |
| Hazne Kapasitesi | 9.5 litre |