ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ninja Combi 12in 1 Air Fryer Fritöz (SFP700EU)
Program Sayısı
12
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Buhar Haznesi Dokunmatik Dijital Ekran Izgara İzleme Penceresi Pişirme Tepsisi |
| Genişlik | 39 cm |
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 33 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1780 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Buharda Pişirme Isıtma İşlevi Mayalama İşlevi Pirinç Pişirme |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 10.5 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 38 cm |
| Kullanım Kılavuzu | Ninja Combi 12in 1 Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Program Sayısı | 12 |