ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ninja AF080 Air Fryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Çıkarılabilir Izgara |
| Genişlik | 20.4 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 26.3 cm |
| Güç | 1000 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 24.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 1.8 litre |