ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
N8werk DS05050 Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
7
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Otomatik Kapanma Sesli Uyarı Dokunmatik Kontrol Paneli Dokunmatik LED Ekran |
| Genişlik | 31.3 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik ve Plastik |
| Yükseklik | 36.4 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Fırınlama Yapma Isıtma İşlevi Dondurulmuş Gıda Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 6.2 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 32.4 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5.5 litre |
| Program Sayısı | 7 |
| Sıcak Tutma | Var |