ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kumtel SporFit Digital Fastfryer Air Fryer Fritöz (40000090)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Otomatik Kapanma Dokunmatik Kontrol Paneli LED Ekran |
| Genişlik | 45 cm |
| Renk | Lacivert |
| Yükseklik | 36.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1250 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 31 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5.5 litre |