ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kumtel Fastfryer HAF-05 Air Fryer Fritöz (40000071)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Soğuk Dokunuş Kulp Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Kaymaz Ay |
| Genişlik | 20 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 27.1 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 900 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Pişirme İşlevi Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Hızlı Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 24.4 cm |
| Hazne Kapasitesi | 2 litre |