ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kumtel Digital XXL FastFryer HAF-06 Air Fryer Fritöz (40000087)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Otomatik Kapanma Dijital Ekran Hızlı Pişirme Sepeti |
| Genişlik | 42.2 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 36 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 33.2 cm |
| Hazne Kapasitesi | 8.5 litre |