ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Korkmaz
Korkmaz Vertex A486 Fritöz (Kırmızı)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Soğuk Dokunuş Kulp Koku Filtresi Çıkarılabilir Üst Kapak Filtreli Kapak Isıya Dayanıklı Tutma Kolları İzleme Penceresi Teflon Kaplama Tutacaklı Sepet |
| Genişlik | 28 cm |
| Renk | Kırmızı |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 21 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 900 W |
| Fonksiyonlar | Pişirme İşlevi Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Yiyecek Kapasitesi | 800 g |
| Uyarı Işığı | Var |