ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Karaca Inox Fritöz (153.03.06.1502)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Kızartma Sepeti İzleme Penceresi |
| Genişlik | 25 cm |
| Renk | Inox |
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Yükseklik | 20 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2400 W |
| Fonksiyonlar | Pişirme İşlevi Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Yiyecek Kapasitesi | 1 kg |
| Ağırlık | 4 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 40 cm |
| Hazne Kapasitesi | 3.2 litre |