ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Karaca Air Pro Cook XL 2 in 1 Konuşan Air Fryer Fritöz (Rosegold) (153.03.06.7773)
Program Sayısı
6
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Sesli Asistan Desteği |
| Genişlik | 32 cm |
| Renk | Rosegold |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 38 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1550 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Kızartma Izgara Yapma Fırınlama Yapma Isıtma İşlevi Meyve/Sebze Kurutma İşlevi Yoğurt Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 6 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 41 cm |
| Hazne Kapasitesi | 4 litre |
| Program Sayısı | 6 |