ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Karaca Air Pro Cook Duo Ev Yemeği XXXL 8 L Air Fryer Fritöz (Gümüş / Siyah)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Aynı Anda İki Farklı Yiyecek Pişirme Senkronu Dokunmatik Kontrol Paneli Less Fat Teknolojisi Tat ve Koku Karı |
| Genişlik | 37 cm |
| Renk | Gümüş Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 34 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2500 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Izgara Yapma Buz Çözme Meyve/Sebze Kurutma İşlevi Ev Yemeği Kek Pişirme Yoğurt Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 28 cm |
| Hazne Kapasitesi | 8 litre |