ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Işıkgaz 2142 Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti |
| Genişlik | 56 cm |
| Renk | Gümüş |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yükseklik | 37 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2000 W |
| Fonksiyonlar | Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Ağırlık | 4.4 kg |
| Zamanlayıcı | Yok |
| Derinlik | 28 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5 litre |