ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Haier
Haier HAF5TWA 011 Air Fryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Kaymaz Ayaklar İzleme Penceresi LED Ekran |
| Genişlik | 31.7 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 34.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2000 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Buz Çözme Yavaş Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 6.2 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 42.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 7 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Haier HAF5TWA 011 Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |