ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Grundig FRY 7320 Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
9
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Çıkarılabilir Izgara İzleme Penceresi LCD Ekran |
| Genişlik | 38 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 33 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1750 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 27 cm |
| Hazne Kapasitesi | 7.6 litre |
| Program Sayısı | 9 |