ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Goldmaster Smarty Cook GM-7486 Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
8
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Soğuk Dokunuş Kulp Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Aşırı Isı |
| Renk | Gümüş |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik ve Plastik |
| Yükseklik | 25 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 11.5 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 23 cm |
| Hazne Kapasitesi | 7 litre |
| Program Sayısı | 8 |