ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fantom Master AF5000 Air Fryer Fritöz (Bakır) (7 CN 001 03-B)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama |
| Genişlik | 34 cm |
| Renk | Bakır |
| Yükseklik | 34 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1400 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 4.15 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 35 cm |
| Hazne Kapasitesi | 4.5 litre |