ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux Explore 6 Air Fryer Fritöz (E6AF1-6ST)
Program Sayısı
6
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Damla Kabı Dikey Saklama Kablo Saklama Yeri LED Ekran |
| Genişlik | 31.2 cm |
| Renk | Inox |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yükseklik | 41.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1800 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Fırınlama Yapma Kavurma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 7.3 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 37.3 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5.4 litre |
| Program Sayısı | 6 |