ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
DeLonghi FH2101.W IdealFry Air Fryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Genişlik | 38.8 cm |
| Renk | Beyaz |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 28.8 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1400 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Kızartma |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Yiyecek Kapasitesi | 1 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 29.1 cm |
| Kullanım Kılavuzu | DeLonghi FH2101.W IdealFry Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |