ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Deerma KZ100 Air Fryer Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Kaymaz Ayaklar Dokunmatik LED Ekran |
| Genişlik | 32 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 35 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1000 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 32 cm |
| Hazne Kapasitesi | 3 litre |