ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cosori TurboBlaze Air Fryer Fritöz (CAF-DC601-KUS)
Program Sayısı
9
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Yapışmaz Kaplama Aşırı Isınma Koruması Çıkarılabilir Izgara Dokunmatik Kontrol Paneli |
| Genişlik | 30 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 30 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1725 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Isıtma İşlevi Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 6 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 36.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5.7 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Cosori TurboBlaze Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Program Sayısı | 9 |
| Sıcak Tutma | Var |