ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cosori CP158-AF Air Fryer Fritöz (Kırmızı)
Program Sayısı
11
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Otomatik Kapanma Yapışmaz Kaplama Kaymaz Ayaklar BPA İçermez D |
| Genişlik | 32.1 cm |
| Renk | Kırmızı |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 39.8 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Pişirme İşlevi Az Yağda Kızartma Kızartma Yapma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 5.4 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 23.1 cm |
| Hazne Kapasitesi | 5.5 litre |
| Program Sayısı | 11 |
| Sıcak Tutma | Var |