ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cosori CAF-R901-AEU 8.5 L Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
6
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Sesli Uyarı Yapışmaz Kaplama Aşırı Isınma Koruması Aynı Anda İki Farklı Yiyecek Pişirme Senkronu Dokunmatik K |
| Genişlik | 44 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 30 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1750 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Izgara Yapma Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 8.7 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 39 cm |
| Hazne Kapasitesi | 8.5 litre |
| Program Sayısı | 6 |