ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cookplus 801 Fritöz (153.01.06.3525)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kızartma Sepeti Kaymaz Ayaklar Isıya Dayanıklı Tutma Kolları İzleme Penceresi |
| Genişlik | 27 cm |
| Renk | Kırmızı |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yükseklik | 23 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 900 W |
| Fonksiyonlar | Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Uyarı Işığı | Var |
| Zamanlayıcı | Yok |
| Derinlik | 27 cm |
| Hazne Kapasitesi | 1.5 litre |