ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cecotec Cecofry Flip&Grill Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
6
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Cam Hazne Cam Kapak Izgara Tencere |
| Genişlik | 29.5 cm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 32 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1500 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Izgara Yapma Güveç Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 7.3 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 29 cm |
| Hazne Kapasitesi | 4.5 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Cecotec Cecofry Flip&Grill Air Fryer Fritöz Kullanım Kılavuzu |
| Program Sayısı | 6 |