ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Blaupunkt Taste Master D5450 Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
7
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Otomatik Kapanma Dokunmatik LED Ekran |
| Genişlik | 26.5 cm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 36 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1500 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Yağsız Pişirme |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Ağırlık | 4.2 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 27.8 cm |
| Hazne Kapasitesi | 4.5 litre |
| Program Sayısı | 7 |