ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko AFZ-10 Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Paslanmaz Çelik Kapak |
| Genişlik | 57.6 cm |
| Renk | Gümüş |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yükseklik | 35.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 2300 W |
| Fonksiyonlar | Pişirme İşlevi Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Yok |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 6 kg |
| Derinlik | 23.5 cm |
| Hazne Kapasitesi | 2.5 litre |