ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ariete Master Grill Vertical 730 Fritöz
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Pratik Kullanım Kolay Temizlik Dikey Pişirme Sistemi Izgara Yağ Toplama Kabı |
| Genişlik | 41 cm |
| Renk | Kırmızı |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik ve Plastik |
| Yükseklik | 26 cm |
| Isı Ayarı | Yok |
| Güç | 1300 W |
| Fonksiyonlar | Kızartma Yapma |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Pişirme Yöntemi | Yağda Pişirme |
| Uyarı Işığı | Var |
| Ağırlık | 4.21 kg |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 13 cm |