ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arendo 307484 Air Fryer Fritöz
Program Sayısı
13
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Tipi | Fritöz |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar Kaymaz Ayaklar Çıkarılabilir Izgara Dokunmatik Kontrol Paneli İç Aydınlatma İzleme Penceresi LED Ekran 360° S |
| Genişlik | 25 cm |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Yükseklik | 41.5 cm |
| Isı Ayarı | Var |
| Güç | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Az Yağda Pişirme Az Yağda Kızartma Yağsız Kızartma Izgara Yapma Yağsız Pişirme Meyve/Sebze Kurutma İşlevi |
| Çıkarılabilir Hazne | Var |
| Hazne Sayısı | 2 |
| Pişirme Yöntemi | Sıcak Hava (Air Fryer) |
| Zamanlayıcı | Var |
| Derinlik | 47 cm |
| Hazne Kapasitesi | 11.4 litre |
| Program Sayısı | 13 |