ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zotac GeForce GTX 1050 Ti Mini Ekran Kartı (1303 MHz)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 145 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia G-Sync Ready Nvidia GameStream Ready Nvidia GPU Boost 3.0 Nvidia Simultaneous Multi-Projection Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2016 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 111 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 1050 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Pascal |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 5819 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1752 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 7 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 112 GB/s |
| Temel Frekans | 1303 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1417 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 768 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 75 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |