ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge 8GB Ekran Kartı (ZT-B50610E-10M)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Zotac Twin Edge |
| Genişlik | 42 mm |
| Derinlik | 221 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia DLSS 4 Nvidia FreeStyle Nvidia G-Sync Nvidia Ace Nvidia Broadcast Nvidia Cuda 12.0 Nvidia Decoder (NVDEC) 6 Nvidia Encoder (NVENC) |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 120 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 5060 Ti 8GB |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Blackwell |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 22433 puan |
| Bellek Boyutu | 8 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 28 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 448 GB/s |
| Temel Frekans | 2407 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2572 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 4608 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 23.7 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 36 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 144 birim |
| YZ Performansı | 758.5 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 5.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.4 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.8 |
| Grafik Kartı Gücü | 180 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 600 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Donanım Teknolojileri | 0dB SFF Uyumlu Zotac BladeLink Fan Zotac IceStorm 2.0 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |