ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Zotac Gaming GeForce RTX 2080 Ti AMP Ekran Kartı (ZT-T20810D-10P)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Zotac AMP |
| Genişlik | 57 mm |
| Derinlik | 308 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia GeForce VR Ready Nvidia G-Sync Ready Nvidia GPU Boost 4.0 HDR Nvidia GeForce Experience Nvidia Highlights Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2018 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 113 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 2080 Ti |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
| PassMark Puanı | 16851 puan |
| Bellek Boyutu | 11 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 352 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 616 GB/s |
| Temel Frekans | 1350 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1665 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 4352 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 14.5 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 68 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 544 birim |
| YZ Performansı | 115.9 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA NVLink |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 260 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 650 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Aydınlatma Tipi | LED |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| Donanım Teknolojileri | Zotac IceStorm 2.0 Zotac Spectra |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | USB Type-C |