ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
XFX Speedster QICK 319 Radeon RX 7800 XT Core Edition Ekran Kartı (RX-78TQICKF9)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | XFX Speedster |
| Genişlik | 52 mm |
| Derinlik | 335 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD VSR (Virtual Super Resolution) AMD Radeon Super Resolution AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) AMD Link AMD |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 130 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 7800 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 3.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 24782 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 2425 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 19.5 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 624 GB/s |
| Temel Frekans | 1295 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2430 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 3840 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 37.3 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 60 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 120 birim |
| YZ Performansı | 1194.4 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 2.2 |
| Shader Modeli | 6.7 |
| Grafik Kartı Gücü | 263 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 700 W |
| Güç Bağlantısı | 8+8 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 3 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2.5 yuva |
| Ürün Serisi | XFX Speedster Qick |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Sonsuzluk Önbelleği | 64 MB |
| Oyun Frekansı | 2124 MHz |
| Donanım Teknolojileri | Çift BIOS |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |
| Arka Plaka Tipi | Alüminyum/Metal |