ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Turbox Arcade Hero N RX 560 4GB Ekran Kartı (BD9922252)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Turbox Arcade |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon ReLive AMD Enduro AMD Eyefinity AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync AMD LiquidVR AMD PowerTune AMD TressFX Hair AMD TrueAudio Next AMD UVD |
| Bellek Türü | GDDR5 |
| GPU Çıkış Yılı | 2017 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 560 4G |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | GCN 4.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 4507 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 6 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 112 GB/s |
| Temel Frekans | 1175 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1275 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 1024 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD CrossFire |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Grafik Kartı Gücü | 80 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 450 W |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | DVI |