ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sparkle Arc A310 Eco Ekran Kartı (SA310C-4G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 15 mm |
| Derinlik | 156 mm |
| Renk | Mavi |
| Transistör Mesafesi | 6 nm |
| İşlemci Teknolojileri | VESA Adaptive Sync Intel Deep Link Hyper Compute Adaptive Sync Intel Deep Link Stream Assist Intel Deep Link Hyper Encode oneAPI OpenVINO |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 69 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Arc A310 |
| İşlemci Üreticisi | Intel |
| GPU Mimarisi | Xe HPG |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1366x768 |
| PassMark Puanı | 4915 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1937 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 15.5 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 124 GB/s |
| Temel Frekans | 1000 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2000 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 768 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 3.1 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 6 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 96 birim |
| YZ Performansı | 52 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 50 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 250 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Yok |
| DisplayPort Standardı | 2.0 |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| Kapladığı Alan | 1 yuva |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |