ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seclife Radeon HD 5450 Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 40 nm |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2010 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 2K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon HD 5450 |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | TeraScale 2 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | VGA |
| PassMark Puanı | 232 puan |
| Bellek Boyutu | 1 GB |
| Bellek Hızı | 400 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 0.8 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 12.8 GB/s |
| Temel Frekans | 650 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 80 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 11 |
| OpenGL | 4.1 |
| Grafik Kartı Gücü | 19 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Yok |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI D-Sub (VGA) |