ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seclife GeForce GTX 1660 Super Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Ansel Nvidia G-Sync Ready Nvidia GPU Boost 4.0 Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia GeForce Experience Nvidia Highlights Vulkan API |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2019 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GTX 1660 Super |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 11288 puan |
| Bellek Boyutu | 6 GB |
| Bellek Hızı | 1500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 12 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 192 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 336 GB/s |
| Temel Frekans | 1530 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1785 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 1408 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 125 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 450 W |
| Güç Bağlantısı | 8 pin |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.0b |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Arka Plaka Tipi | Plastik |
| Diğer Bağlantılar | DVI |