ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Seclife GeForce GT 730 2GB Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 40 nm |
| İşlemci Teknolojileri | FXAA Nvidia 3D Vision Ready Nvidia Adaptive VSync Nvidia PhysX Nvidia PureVideo |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2014 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 2K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | GeForce GT 730 2G |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Kepler |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1366x768 |
| PassMark Puanı | 921 puan |
| Bellek Boyutu | 2 GB |
| Bellek Hızı | 700 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 1.3 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 29 GB/s |
| Temel Frekans | 700 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 96 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 11 |
| OpenGL | 4.4 |
| Grafik Kartı Gücü | 49 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| HDMI Standardı | 1.4a |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| Diğer Bağlantılar | DVI |