ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sapphire Radeon AI Pro R9700 Ekran Kartı (32358-01-20G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 39 mm |
| Derinlik | 267 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon Chill AMD Radeon FreeSync ECC Bellek AMD VSR (Virtual Super Resolution) AMD Fluid Motion Frames AMD Radeon Super Resolution AMD AI Accelera |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 111 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon AI Pro R9700 |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 4.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 28059 puan |
| Bellek Boyutu | 32 GB |
| Bellek Hızı | 1250 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 20 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 640 GB/s |
| Temel Frekans | 1660 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2920 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 4096 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 64 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 128 birim |
| YZ Performansı | 1531 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 5.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD Multi GPU |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.4 |
| OpenCL | 2.2 |
| Shader Modeli | 6.8 |
| Grafik Kartı Gücü | 300 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 750 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 4 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |
| Sonsuzluk Önbelleği | 64 MB |
| Oyun Frekansı | 2350 MHz |
| Donanım Teknolojileri | Çift Rulmanlı Fan |
| Arka Plaka Tipi | Alüminyum/Metal |