ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Sapphire Pulse Radeon RX 6500 XT Ekran Kartı (11314-01-20G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | Sapphire Pulse |
| Genişlik | 40 mm |
| Derinlik | 194 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 6 nm |
| İşlemci Teknolojileri | AMD Radeon FreeSync 2 AMD Radeon ReLive AMD Eyefinity AMD Radeon FreeSync AMD Radeon WattMan AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag AMD Radeon Boost VRS A |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2022 |
| HDMI | Var |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 107 mm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 6500 XT |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| GPU Mimarisi | RDNA 2.0 |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | FHD |
| PassMark Puanı | 9086 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 2248 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 18 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 144 GB/s |
| Temel Frekans | 2310 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2825 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 1024 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 16 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | AMD Multi GPU |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.2 |
| OpenCL | 2.1 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 130 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 400 W |
| Güç Bağlantısı | 6 pin |
| Çoklu Monitör | 2 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| HDMI Standardı | 2.1 |
| Sonsuzluk Önbelleği | 16 MB |
| Oyun Frekansı | 2685 MHz |
| Donanım Teknolojileri | Sapphire Dual-X Cooling Sapphire Intelligent Fan Control Sapphire TriXX |
| HDMI Çıkışı | 1 adet |
| HDCP Standardı | 2.3 |