ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY RTX Pro 6000 Workstation Ekran Kartı (VCNRTXPRO6000-SB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | NVIDIA RTX Pro |
| Genişlik | 40 mm |
| Derinlik | 304 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| İşlemci Teknolojileri | ECC Bellek Nvidia DLSS 4 HDR Nvidia Cuda 12.8 Nvidia Decoder (NVDEC) 6 Nvidia Encoder (NVENC) 9 Nvidia Işın İzleme Çekirdekleri 4.Nesil Nvidia Tensor |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 137 mm |
| Çözünürlük Desteği | 16K |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX Pro 6000 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Blackwell |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 31275 puan |
| Bellek Boyutu | 96 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 28 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 512 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 1792 GB/s |
| Temel Frekans | 1590 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2617 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 24064 birim |
| Grafik İşlem Gücü (FP32) | 126 TFLOPS |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 188 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 752 birim |
| YZ Performansı | 4000 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 5.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA Multi-GPU |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 600 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 1000 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 4 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |