ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY RTX Pro 5000 48GB Ekran Kartı (VCNRTXPRO5000-SB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ürün Ailesi | NVIDIA RTX Pro |
| Derinlik | 267 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| İşlemci Teknolojileri | ECC Bellek Nvidia DLSS 4 FP4 HDR Nvidia Decoder (NVDEC) 6 Nvidia Encoder (NVENC) 9 Nvidia Işın İzleme Çekirdekleri 4.Nesil Nvidia Tensor Çekirdekleri |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 112 mm |
| Çözünürlük Desteği | 16K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX Pro 5000 48GB |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Blackwell |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 33244 puan |
| Bellek Boyutu | 48 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 28 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 384 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 1344 GB/s |
| Temel Frekans | 1740 MHz |
| Artırılmış Frekans | 2308 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 14080 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 110 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 440 birim |
| YZ Performansı | 2064 TOPs |
| PCIe Arayüzü | 5.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA Multi-GPU |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 300 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 700 W |
| Güç Bağlantısı | 16 pin |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 2.1 |
| DisplayPort Çıkışı | 4 adet |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Var |
| Kapladığı Alan | 2 yuva |
| Arka Plaka Tipi | Alüminyum/Metal |