ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY RTX A4000 Ekran Kartı (VCNRTXA4000-PB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 241 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia GPUDirect ECC Bellek Nvidia Mosaic Nvidia Quadro Sync II Nvidia Cuda Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) Nvidia RTX IO |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 112 mm |
| Çözünürlük Desteği | 5K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX A4000 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
| PassMark Puanı | 19058 puan |
| Bellek Boyutu | 16 GB |
| Bellek Hızı | 1750 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 14 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 256 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 448 GB/s |
| Temel Frekans | 735 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1560 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 6144 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 48 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 192 birim |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Var |
| Çoklu GPU Özelliği | NVIDIA SLI Ready |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.2 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 140 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 300 W |
| Güç Bağlantısı | 6 pin |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| DisplayPort Çıkışı | 4 adet |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |