ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY RTX A400 Ekran Kartı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 163 mm |
| Renk | Siyah |
| Transistör Mesafesi | 8 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Mosaic Nvidia Cuda 11.6 Nvidia Decoder Nvidia Encoder Nvidia Işın İzleme Çekirdekleri 2.Nesil Nvidia RTX IO Nvidia Tensor Çekirdekleri 3.Nesil |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 69 mm |
| Çözünürlük Desteği | 5K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | RTX A400 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Ampere |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 5009 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1500 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 12 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 96 GB/s |
| Temel Frekans | 727 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1762 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 768 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Var |
| Işın İzleme Çekirdeği | 6 birim |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Var |
| YZ Çekirdeği | 24 birim |
| PCIe Arayüzü | 4.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Var |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.3 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 50 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 250 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 4 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| Kapladığı Alan | 1 yuva |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |