ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY Quadro T400 4GB Ekran Kartı (VCNT400-4GB-SB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 12 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia GPU Boost 4.0 FSAA Nvidia Mosaic Nvidia Decoder Nvidia Encoder (NVENC) |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Çıkış Yılı | 2021 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Çözünürlük Desteği | 5K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Quadro T400 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Turing |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1600x900 |
| PassMark Puanı | 3422 puan |
| Bellek Boyutu | 4 GB |
| Bellek Hızı | 1250 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 10 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 64 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 80 GB/s |
| Temel Frekans | 420 MHz |
| Artırılmış Frekans | 1425 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 384 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 3.0 |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | 1.2 |
| OpenCL | 3.0 |
| Shader Modeli | 6.6 |
| Grafik Kartı Gücü | 30 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 200 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 3 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.4 |
| HDCP Desteği | Var |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| HDCP Standardı | 2.2 |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |