ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
PNY Quadro K600 Ekran Kartı (VCQK600-PB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Derinlik | 160 mm |
| Renk | Siyah & Gri |
| Transistör Mesafesi | 28 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Nvidia Mosaic Nvidia Cuda Nvidia nView |
| Bellek Türü | DDR3 |
| GPU Çıkış Yılı | 2013 |
| HDMI | Yok |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 69 mm |
| Çözünürlük Desteği | 4K |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| Grafik İşlemcisi | Quadro K600 |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Mimarisi | Kepler |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 1280x720 |
| PassMark Puanı | 762 puan |
| Bellek Boyutu | 1 GB |
| Bellek Hızı | 891 MHz |
| Bellek Hızı (Efektif) | 1.8 Gbps |
| Bellek Arayüzü Genişliği | 128 bit |
| Bellek Bant Genişliği | 29 GB/s |
| Temel Frekans | 876 MHz |
| Gölgeleme Ünitesi | 192 birim |
| Işın İzleme (Ray Tracing) | Yok |
| Yapay Zeka Hızlandırıcı | Yok |
| PCIe Arayüzü | 2.0 |
| Çoklu GPU (SLI/Crossfire) | Yok |
| VR Desteği | Yok |
| DirectX | 11.2 |
| OpenGL | 4.5 |
| Vulkan | 1.0 |
| Shader Modeli | 5.0 |
| Grafik Kartı Gücü | 41 W |
| Önerilen Sistem Gücü | 200 W |
| Güç Bağlantısı | Pinsiz |
| Çoklu Monitör | 2 |
| DisplayPort | Var |
| DisplayPort Standardı | 1.2 |
| DisplayPort Çıkışı | 1 adet |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Çift Yönlü Fan | Yok |
| Arka Plaka | Yok |
| Diğer Bağlantılar | DVI |